Navigacija
  Partneriai
 
 
Polistireninio putplasčio plokštės “TERMOPORAS”

AB „Ukmergės gelžbetonis“ polistireninį putplastį gaminti pradėjo 1996m. Nuo pat gamybos pradžios AB „Ukmergės gelžbetonis“ stengiasi pasiūlyti rinkai tik kokybiškus, standartų reikalavimus atitinkančius polistireninio putplasčio gaminius. AB „Ukmergės gelžbetonis“ vieni iš pirmųjų Lietuvoje sertifikavo savo plokštes pagal tuomet galiojusį LST 1583:1999. Išbandžius AB “Ukmergės gelžbetonis” gaminamą polistireninį putplastį ir įvertinus gamybos lygį, 2001 m. vasario 28 d. buvo išduotas latviškas kokybės atitikties sertifikatas. Išbandžius polistireninio putplasčio plokščių termoizoliacines ir fizines - mechanines savybes Estijos laboratorijose, 2001 m. gruodžio 21 d. buvo gautas estiškas kokybės atitikties sertifikatas.
2002 m. AB“Ukmergės gelžbetonis“ pirmieji Lietuvoje suteikė pavadinimą savo polistireninio putplasčio plokštėms ir užpatentavo pavadinimą „TERMOPORAS“.
Nuo 2004 -01-01 Lietuvoje įsigaliojo LST EN 13163: 2003 “Statybiniai termoizoliaciniai gaminiai. Gamykliniai polistireninio putplasčio (EPS) gaminiai. Techniniai reikalavimai”. AB “Ukmergės gelžbetonis” vėl vieni iš pirmųjų Lietuvoje sertifikavo savo produkciją pagal šį standartą ir gavo EC atitikties sertifikatus.

Pradzia
Paslaugos
Projektai
Partneriai
Ukmerges gelzbetonis
Ejot
Topcolor
Sparkota
Baumit
Kiolner
Borga
Kontaktai
 

88% KRAUNASI...

UAB "Lukvas" nuosavybė 2010